Укр Eng Fra

Новини

Програма концертів у Бельгії та Франції 2018

Відео

Концерт в м.Еталь / Бельгія 2015

Концерт капели в м. Ґістель / Бельгія 21.08.2014

"Ave Maria" Й.- С.Бах – Ш.Гуно

"Червона рута" В.Івасюк

"У долі своя весна" сл. Ю.Рибчинського, муз. В. Івасюка

"A Toi" Joe Dassin

Аудіо

"Весняний вітер" сл. Г. Канич, муз. С. Петросяна

"Мамина світлиця", сл. Б.Стельмаха, муз. І. Білозора

"Вернись із спогадів", сл. Р.Братуня, муз. В.Івасюка

"Нині, нині мами нема" українська народна пісня

"Ти, земле моя", сл. Ю.Рибчинського, муз. О.Осадчого

"Ave Maria" Й.-С.Бах – Ш.Гуно

Головна

Капела бандуристок «Дзвінга», заснована 1 грудня 2000 року громадською організацією «Дзвін Галичини».

Учасниці капели не є новачками у бандурному мистецтві, адже, більшість з них закінчили музичні школи та, як на аматорському, так і на професійному рівні, пов’язали своє життя з музикою.

У репертуарі «Дзвінги» українська та світова класика, народні пісні, духовна та сучасна музика в оригінальній обробці художніх керівників: хормейстра та диригента Марії Соломко і концертмейстра Наталії Мишловської.

За роки плідної та натхненної роботи капела долучилася до різноманітних мистецьких заходів як рідного Львова та України, так і заходів  світового масштабу. Першим серйозним стартом для молодої ще тоді капели стала участь у святкуванні із нагоди приїзду в Україну Святійшого Отця Івана Павла ІІ (червень 2001). А далі... концерти, гастрольні поїздки, конкурси, фестивалі – вир мистецького життя.

Особливо полюбляють капелянки серпень: адже це гастрольні поїздки до Бельгії. Створені у Бельгії бельгійсько-українські товариства, спільно з капелою опікуються сиротинцями та інтернатами м. Львова й області. Благородна місія покладена на «Дзвінгу» - популяризація української культури та збір коштів на підтримку дітей-сиріт.