Укр Eng Fra

Новини

Програма концертів у Бельгії та Франції 2018

Відео

Концерт в м.Еталь / Бельгія 2015

Концерт капели в м. Ґістель / Бельгія 21.08.2014

"Ave Maria" Й.- С.Бах – Ш.Гуно

"Червона рута" В.Івасюк

"У долі своя весна" сл. Ю.Рибчинського, муз. В. Івасюка

"A Toi" Joe Dassin

Аудіо

"Весняний вітер" сл. Г. Канич, муз. С. Петросяна

"Мамина світлиця", сл. Б.Стельмаха, муз. І. Білозора

"Вернись із спогадів", сл. Р.Братуня, муз. В.Івасюка

"Нині, нині мами нема" українська народна пісня

"Ти, земле моя", сл. Ю.Рибчинського, муз. О.Осадчого

"Ave Maria" Й.-С.Бах – Ш.Гуно

Керівники

 Марія Соломко - диригент та хормейстер капели.

Становлення майбутнього музиканта відбувалось на тлі родинного фону священників, співаків церковних хорів, художників. Професійну музичну освіту здобула у Львівському музпедучилищі та Львівській державній консерваторії ім. М.Лисенка.

Хори, якими в різні роки керував цей диригент, вирізняє яскравість репертуару, високопрофесійний рівень звучання, про що зазначають журі різних регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Марія Соломко одна з перших у Львові ознайомила дітей з музичним матеріалом Літургії. Внаслідок цього на базі мистецької школи №5 утворився дитячий хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Недаремно капела бандуристок обрала своїм художнім керівником Марію Соломко, адже це ініціативний і творчий музикант, талановитий та відповідальний педагог.
Марія Соломко – активний громадський діяч, почесний член Університету ІІІ тисячоліття, старший педагог вищої категорії, учні якого є студентами музучилища та музакадемії.

Наталя Мишловська, концертмейстер капели, родом з мальовничих Карпат. Навчання гри на бандурі розпочала з 9 років. По закінченні музичної школи та Дрогобицького музучилища була керівником ансамблю української пісні у м.Сургут Тюменської області. Неодноразово влаштовувала зустрічі з численною українською діаспорою у різних містах Західного Сибіру.

У Львові продовжила навчання у Львівській державній консерваторії ім. М.Лисенка у професора Посікіри Л.К.. Працювала викладачем у школі кобзарського мистецтва “Дзвіночок”.

Сьогодні Наталя Мишловська — викладач музики у музичній школі №6, керівник дитячого ансамблю бандуристок. Її учні щорічно стають лауреатами і дипломантами міських та обласних конкурсів. Юні музиканти мають можливість вдосконалювати свою майстерність у капелі бандуристок “Дзвінга”, одним з ініціаторів створення якої була Наталя Мишловська.